chrome firefox opera safari iexplorer

Історичні міста та містечка: на черзі Бердичів

26 жовтня 2016 о 12:16

28 жовтня організатор акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» Микола Томенко разом з журналістами відвідають багате на історію та архітектуру місто Бердичів.

Бердичів – місто обласного підпорядкування, центр Бердичівського району, розташоване на півдні області на відстані 40 км від Житомира, на березі річки Гнилоп’ять, притоки Тетерева. Населення – близько 90 тисяч. Тут переплелись дивним чином українська, польська та єврейська культури, що і відзначилося на унікальному менталітеті його мешканців.

Журналісти матимуть змогу оцінити історичні надбання Бердичева та продемонструвати найцікавіші споруди та пам`ятки своїм глядачам та читачам.

Нагадаємо, що місто Бердичів вже набрало більше 5 тис. голосів і все ще потребує підтримки його прихильників та жителів. Віддати свої голоси за 7 найбільш достойних, на Вашу думку, міст та містечок, а також ознайомитися з конкурсантами можна за посиланням: 7chudes.in.ua

Підведення підсумків та оголошення переможців всеукраїнської акції  відбудеться не у вересні, а в День української писемності та мови, 9 листопада.

19 березня

Інші дати
Народився Максим Рильський
(1895, м. Київ – 1964) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
Прислухайтесь, як океан співає — Народ говорить. І любов, і гнів У тому гомоні морськім. Немає Мудріших, ніж народ, учителів; У нього кожне слово — це перлина, Це праця, це натхнення, це людина. Не бійтесь заглядати у словник: Це пишний яр, а не сумне провалля» (Максим Рильський)
Розгорнути
Народився Марко Вороний
1904 – український поет, театрознавець, перекладач. Переклав українською мовою «Інтернаціонал», «Марсельєзу», «Варшав’янку», багато творів західноєвропейської класики. Автор книг для дітей, збірки віршів «Форвард». Син Миколи Вороного. Репресований.
Розгорнути