chrome firefox opera safari iexplorer

Українки посіли третє місце в естафеті на Кубку світу з біатлону

12 грудня 2016 о 10:30

Жіноча збірна України виграла першу медаль сезону на етапах Кубка світу з біатлону. У словенській Поклюці українки завоювали бронзову нагороду в естафеті, поступившись лише командам Німеччини та Франції.

Без сестер Семеренко українкам тяжко боротися в естафеті з лідерами, але вони довели, що можуть таки це робити, передає УП.

Після першого етапу Ірина Варвинець відстрілялася на нуль і передала естафету Юлії Джимі 9-ю. Юлія показала чудову швидкість і стрільбу лише з одним промахом. Після першого вогневого рубежу Джима піднялася на третю позицію, а після стійки очолила гонку.

Третьою на трасу в українській команді вийшла Олена Підгрушна. На даний момент, Олена має не найкращий біг і це доводить саме етап Кубка світу у Поклюці. Отримавши естафету першою, Підгрушна опустилася на третє місце, але завдяки влучній стрільбі на стійці утримала третю позицію.

Анастасії Меркушиній на завершальному етапі довелося боротися з Габріелою Коукаловою за бронзу. Мало хто вірив, що Меркушина дасть бій Лаурі Дальмаєр та Марі Дорен Абер.

Меркушина не дала шансів Коукаловій на медаль. Українка відстрілялася без промахів і додала у швидкості на останньому колі, вигравши заслужену для України третю сходинку.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути