chrome firefox opera safari iexplorer

Про погодження Америкою кандидатури наступного Президента України

23 січня 2017 о 12:15

Вже кілька місяців поширюється інформація про попередній відбір американцями нашого нового президента.

У переліку цих «кандидатів», мовляв, були і співаки, і боксери, й генерали.

Саме тому, такою важливою для тих, хто нібито потрапив в американський праймеріз для українських виборців, була фотосесія «з Трампом і К». Хто як міг, так і викручувався: один фоткав Трампа з екрана, хтось намагався проскочить із заднього проходу, а хтось розміщував за гроші рекламні повідомлення про свою інавгураційну активність...

Але, друзі-«кандидати», сумна й повчальна правда така: якщо розумні американці не змогли ДЛЯ СЕБЕ ОБРАТИ ПРАВИЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТА, то про вплив на обрання Президента для України годі й говорити!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути