chrome firefox opera safari iexplorer

КПІ визнали найкращим українським вузом у 2017 році

01 червня 2017 о 15:35

Фахівці національного рейтингу вищих навчальних закладів склали рейтинг вузів «Топ-200 Україна». Його очолив НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він збільшив відрив від решти українських університетів у порівнянні з 2016 роком.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на сайт euroosvita.net.

Міжнародна спостережна рада рейтингу визначила, що цього року університет покращив академічну діяльність. У вузі створили і розвинули потужну інноваційну екосистему Sikorsky Challenge, вивели на ринок багато стартапів, продали найбільше ліцензій на винаходи та впровадили багато проектів у систему оборони України.

Друге місце посів КНУ ім. Тараса Шевченка. Третє — ХНУ ім. Василя Каразіна. Вони мають найбільше бюджетне фінансування наукових досліджень та високі індекси цитованості за системами Scopus та Web of Science.

До першої п'ятірки потрапили НТУ «Харківський політехнічний університет» та НУ «Львівська політехніка».

Замикає рейтинг Інститут підприємництва «Стратегія» з Дніпра.

Проект «Топ-200 Україна» стартував 2006 року. Це єдиний акредитований Міжнародною експертною групою з ранжування (IREG) академічний рейтинг в Україні. Серед інших він вирізняється універсальною системою критеріїв. За ними між собою порівнюють усі університети. Серед критеріїв — кількість отриманих за рік патентів, рейтинг наукової діяльності, участь вузів у міжнародних наукових програмах та участь у студентських олімпіадах.

Розділи: Новини освіти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути