chrome firefox opera safari iexplorer

ПРЕС-АНОНС Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку Анатолій Дністровський «До горизонтів»

28 березня 2019 о 09:24

Анатолій Дністровий – автор численних книжок прози, поезії й есеїстки – знаний передусім як письменник-інтелектуал, філософська й подекуди іронічна думка котрого уже не один рік поспіль увиразнює українську літературу. Почавши працювати в напрямку образотворчості порівняно недавно, від 2013-го, він у своєму живописному й графічному доробку опрацьовує теми, актуальні для нього і в письменництві.

Виставка Анатолія Дністрового, представлена в галереї «АВС-арт», візуалізує авторські пошуки нових способів вираження, роботу з іншою «знаковою системою», що розширює семантику особистих і особистісних горизонтів.

«Пропонована збірка живопису, графіки та акварелей – результат моїх мистецьких пошуків упродовж 2015—2018 років. Як і в літературі, переймаюся темою «бездомного стану» людини в сучасному цивілізаційному світі, її блукань у «пустелях реального» та внутрішньої незахищеності.

Звільнення від місць фізичного перебування, пам’яті й досвіду, які в умовах тотальної гібридизації всіх речей і далі детериторизуються, стає альтернативною мандрівкою до тих горизонтів, яких нам бракує на щодень, яких ми, можливо, насправді ніколи й не досягнемо, однак внутрішнє проговорювання (в літературі) та оприявнення (в живописі) яких надихатиме на подальший рух», – зазначає Анатолій Дністровий.

 Про автора

Анатолій Дністровий народився 1974 року в Тернополі. Кандидат філософських наук. Член Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу, засновник та учасник літературної групи «Друзі Еліота» (1993—1996). 

Автор двадцяти книжок поезії, есеїстики, прози. 

В напрямку живопису працює з 2013 року. 

Персональні виставки: «Ірреальні пейзажі» (Національний музей Тараса Шевченка, Київ, 2014), «Малий формат» (Культурний центр видавництва «Смолоскип», Київ, 2014), «Допінг духу» (Freud House cafe art club, Київ, 2014). 

Роботи знаходяться в приватних збірках України, Молдови, Франції, Канади, а також у Національному музеї Тараса Шевченка, Харківському літературному музеї.

 

Відкриття виставки – 2 квітня 2019 о 18 годині.

 

Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.

Виставка працює 2 – 19 квітня 2019 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.

Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33. E-mail: gallery.avsart@gmail.com

Сайт: www.avsart.com.ua

Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути