chrome firefox opera safari iexplorer

Природа для киян, а не сміття: «Рідна країна» провела толоку в столичному парку

22 березня 2019 о 14:25

Вже традиційно навесні команда Громадського руху «Рідна країна» на чолі з лідером Миколою Томенком бере участь у прибиранні скверів та парків. Сьогодні команда звернула увагу на стан парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва «Сирецький гай». На його території ростуть багато столітніх дубів і прокладений «Маршрут здоров’я». Маршрут проходить по парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва, довжина якого 2400 м. Не зважаючи на те, що парк має статус загальнодержавного, благоустроєм території влада не займається, — жаліються мешканці. Водночас і поведінка відпочивальників призвела до того, що місце стало таким засміченим.

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко розповів про особливість ініційованого ним заходу.

«Є у нашої команди така добра традиція – весну зустрічати турботою про довкілля. Нагадаю, що в останні роки ми проводили толоки біля пам`яток духовної спадщини – біля Мазепинської вежі в Києво-Печерському історико-культурному заповіднику та Тарасової світлиці на Чернечій горі в Каневі, реставрації якої наш фонд «Рідна країна» здійснив в минулому році».

Він також зазначив, що місце цьогоріч було обране не просто так.

«Біля парку «Сирецький гай» знаходиться Національна бібліотека України для дітей та дитяча спортивна школа «Динамо». Ми вважаємо своїм обов’язком впорядковувати час від часу місто, в якому ми живемо, оскільки наша команда переконана, що якість життя людини, а особливо українських дітей, — понад усе. Ми також вирішили підтримати популярний челендж #trashtag».

 

При вході на «Маршрут здоров’я» туристів зустрічають гори сміття. Особливо небезпечним є бите скло, яке може поранити дітей та тварин, ми вирішили зробити парк безпечнішим, — розповів очільник київського осередку «Рідної країни» Олександр Федоренко, і поякував Шевченківському КП УЗН — Київзеленбуд, яке допомогло команді в цій нелегкій справі.

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути