chrome firefox opera safari iexplorer

У суботу Збаразький замок відкриє усі свої таємниці

16 вересня 2011 о 08:42

Телевізійний проект «7 чудес з Миколою Томенком» набирає обертів. Перші рейтинги після виходу програми про палац у Качанівці показали, що глядачі активно цікавляться своєю країною та її історико-культурною спадщиною.

Минув тиждень після перегляду відеоматеріалу про палац у Качанівці, а це означає, що можна підбивати підсумки та робити перші висновки. Окрім основного показу 10 вересня, на телеканалі ТВі програма з’являлася ще двічі у повторі. Як показують цифри, зовсім не даремно. Як і першого, так і в подальші рази, «7 чудес з Миколою Томенком» б'є  усі рейтинги каналу. 

Оцінювала сповнену таємничих легенд Качанівку переважно молода аудиторія: чоловіки та жінки від 25 до 44 років  (і у першому перегляді, і у повторах).

Оригінальний показ програми зібрав частку 2,3 по аудиторії від 18 до 54, що значно вище за середньотижневі показники каналу (1,11).

Окрім того, передача про Качанівку також  покращила частку слоту (середня погодинна статистика протягом тижня) майже вдвічі (1,03). Повторний вихід у понеділок о 15:30 (частка 0,6) також пройшов краще за середні слоту у цей період (частка 0,4 з 15:30 – до 16:00).

Таким чином, можна впевнено сказати, що проект не лише зробив вдалий та потужний старт, а й завоював свою небайдужу аудиторію.

Завтрашня передача з циклу «7 чудес з Миколою Томенком» буде присвячена одній з перлин Тернопільської області – Збаразькому замку, героїчне минуле якого не залишить байдужим жодного глядача.

Розпочнеться показ в суботу о 20-00 на телеканалі ТВі.

Це — тільки друга за рахунком програма із всього великого циклу, який складається з 21-го телесюжету про 21-го фіналіста всеукраїнської акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

Передачу  можна переглянути тут.

Довідково

Нагадаємо, що загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році. Тоді, за результатами акції, країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України». Вже за рік відбувся другий етап акції – «7 природних чудес України».

Зараз триває третій етап акції – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». 22 серпня серед 138 претендентів з усіх областей України експерти обрали 21 фіналіста: 7 найкращих замків, 7 найкращих фортець та 7 найкращих палаців.

За умовами конкурсу, остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50).

Триватиме голосування до 1 грудня 2011 року, а обрати власну сімку переможців та віддати за них свій голос можна на офіційному сайті акції.

 "Рідна країна"

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути