chrome firefox opera safari iexplorer

Подорожуймо у суботу до Дубенського замку, а в неділю — до Воронцовського палацу

15 жовтня 2011 о 12:24

Спільний проект телеканалу ТВі та Голови оргкомітету акції «7 чудес України» Миколи Томенка триває. Після хорошого старту 10 вересня, «7 чудес України з Миколою Томенком» підкорили тисячі глядацьких сердець: програми міцно тримають лідерство в рейтингах каналу.

Після знайомства з палацом у КачанівціЗбаразьким замком,  Генуезькою фортецею, Митрополичим палацом та Аккерманським укріпленням  вітчизняні глядачі знову отримують шанс побачити унікальні кадри.

Так, у суботу, 15 жовтня,  о 20:00   всі охочі матимуть змогу дізнатися таємниці родового маєтку князів Острозьких – Дубенського замку, а в той самий час у неділю, 16 жовтня, — оцінити пишноту інтер’єрів Воронцовського палацу.

Ведучий Микола Томенко разом зі знімальною групою нададуть чудову можливість пізнати непересічні легенди та невідомі факти цих визначних місць: яка подія у Дубенському замку вплинула на рішення Мазепи щодо угод зі Швецією? Яке відношення свого часу мали Воронцови до київських князів?  Що сталося зі знаменитою Воронцовською бібліотекою?..

Чого лише вартий вік Дубенської твердині,  яка жодного разу не була взята приступом чи штурмом. А замку — не мало, не багато — вже більш ніж 5 століть!

Не менш вражає своєю історією і Алупкінський (Воронцовський) палац, під час будівництва якого архітектор втілив незвичайний задум – майстерно поєднав палац з навколишньою природою та зробив його продовженням величної гори Ай-Петрі.

Для тих, хто не матиме можливості переглянути програму у суботу, вона з’явиться в повторі у неділю  о 4:00, а ті, хто пропустить вечірній показ в неділю, зможуть подивитися її у понеділок о 15:30.

[uppod video=http://ridna.ua/media/video/7_chudes_promo_new4.mp4 type=2]

Нагадаємо, з 10 вересня на телеканалі «ТВі» розпочався цикл телепередач, присвячених фіналістам всеукраїнського конкурсу «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році. Тоді, за результатами акції країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України». Вже за рік відбувся другий етап акції – «7 природних чудес України».

Зараз триває третій етап акції – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

22 серпня серед 138 претендентів з усіх областей України експерти обрали 21 фіналіста: 7 найкращих замків, 7 найкращих фортець та 7 найкращих палаців.

За умовами конкурсу, остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50).

Триватиме голосування до 1 грудня 2011 року, а  обрати власну сімку переможців та віддати за них свій голос можна на офіційному сайті акції http://7chudes.in.ua.

 "Рідна країна"

21 липня

Інші дати
21 липня відзначають:
  • День металурга (День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості).
Розгорнути
Народився Золтан Шолтес
(1909, с. Прикопа, Словаччина - 1990) - пейзажист, заслужений художник України. Автор картин "Весна", "Зима на Верховині", "Буря над Бескидами". Твори зберігаються в музеях Європи, Японії та США.
Розгорнути
Народилася Олена Теліга
(1906, Росія - 1942) — українська поетеса, літературний критик, громадський діяч.  
«В хаосі жіночих образів нашої літератури, в плутанині перехрес¬них бажань, між прокльонами рабинь і амазонок і захопленнями тими й другими, українська жінка все ж таки зуміла створити собі ідеал, найбільш відповідний добі, і простує до нього невпинно. Вона не хоче бути ні "рабинею" ні "вампом" ні "амазонкою". Вона хоче бути Жінкою». (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Олег Ольжич (Кандиба Олег Олександрович)
(1907, м.Житомир – 1944), український поет, вчений-археолог, політичний діяч, син Олександра Олеся.  
«Жити повно, широко і скоро І урвать, як спів. Як колись, горіти і п'яніти, Шоломом п'ючи, І життя наопашку носити На однім плечі.» (Олег Ольжич)
Розгорнути