chrome firefox opera safari iexplorer

Школи Києва треба звільнити від алкогольно-тютюнового оточення

20 вересня 2010 о 09:09

Реагуючи на звернення вчителів та батьків столиці стосовно того, що у Києві тотально розміщують, так звані, малі архітектурні форми (намети, павільйони, кіоски), які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, пивом у безпосередній близькості до шкіл, ліцеїв, гімназій, заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко звернувся до Управління у справах захисту прав споживачів міста Києва.

Управління, в свою чергу, повідомило, що протягом липня-серпня 2010р. фахівцями Управління здійснювався моніторинг підприємств дрібнороздрібної торговельної мережі, а саме: кіосків, наметів, павільйонів, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, пивом, які розташовані у радіусі 100 метрів від наявних земельних меж загальноосвітніх навчальних закладів — шкіл, ліцеїв, гімназій, інтернатів, дошкільних навчальних закладів у м. Києві. Так, згідно наданої заступнику Голови ВР інформації, загальна кількість такого роду МАФів складає 572 одиниці. Найбільшу їх кількість зафіксовано у Шевченківському (114) та Святошинському (93) районах.

Микола Томенко наголосив на тому, що торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами безпосередньо біля навчальних закладів суперечить законодавчо визначеним принципам державної політики обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які, зокрема, передбачають пропаганду здорового способу життя, сприяння зменшенню споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пропаганду родинно-сімейних традицій та виховання здорової дитини.

Микола Томенко повідомив, що за результатами моніторингу київських МАФів він звернувся до першого заступника Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова із пропозицією якнайшвидше ініціювати прийняття рішень щодо заборони та обмеження розміщення об’єктів торгівлі алкогольними напоями, пивом та тютюновими виробами безпосередньо біля закладів освіти у місті Києві.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути