chrome firefox opera safari iexplorer

Янукович запропонував Медведєву разом готуватися до Євро-2012

19 вересня 2010 о 20:53

Україна і Росія можуть разом здійснювати проекти, пов'язані з Олімпіадою Сочі-2014, а також Євро-2012, заявив президент України Віктор Янукович.

«Хотів би, щоб ми зробили акцент на проведенні Євро-2012 на Україні, і всі, що з цим пов'язано, і потім Сочі-2014 в Росії», — заявив Янукович на зустрічі з президентом РФ Дмитром Медведєвим.

Він наголосив, що «тут є дуже багато інфраструктурних об'єктів», які цікаво буде спільно здійснити.

Крім того, Янукович попросив Медведєва поділитися досвідом у підготовці сочинської олімпіади, нагадавши, що Україна виступила з ініціативою проведення Зимових Олімпійських Ігор у 2022 році в Карпатах.

«Тут рівень МОК. Я просив би вашої підтримки. Все ж це рішення, можна сказати, політичне, світового рівня», — сказав він.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 17 вересня, Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв, приєднавшись до учасників міжнародного автопробігу за маршрутом Санкт-Петербург — Москва — Київ, проїхали на ретро-автомобілях Перемога з селища Хомутовка Брянської області Росії до Глухова Сумської області України.

За матеріалами:РИА Новости

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути