chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві замість «Крижинки» відкрили нову льодову арену

21 березня 2011 о 14:25

21 березня віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков відкрив у столиці нову тренувальну арену зі штучним льодом на вулиці Міста Шалетт, 6.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

За словами Колеснікова, це перший за останні роки збудований в столиці спортивний комплекс такого рівня.

«Останнім часом у Києві не було відкрито жодного аналогічного комплексу — виключно комерційні проекти, розраховані лише на масове катання на ковзанах. Якщо ж говорити про наших спортсменів, то належних умов для тренування в них просто не було. Зараз держава реальними діями змінює цю ситуацію, адже саме тут дитячо-юнацькі спортивні школи зможуть проводити тренування і змагання з фігурного катання та хокею», — сказав він.

За інформацією Мінінфраструктури, льодова арена має трибуну, розраховану на 390 глядачів, гардероб та роздягальні для спортсменів, тренерів, суддів, кабінет лікаря, каси, службові та технічні приміщення.

Для маломобільних груп населення працюють ліфти-підйомники. Загальна площа спортивної споруди 3 371,6 м2, льодове поле займає 1 тисячу 800 м2.

За словами Колеснікова, нова тренувальна арена замінить стару ковзанку «Крижинка», яку знесуть у рамках підготовки стадіону до Євро-2012. На місці «Крижинки» з'явиться 5-поверхова зона гостинності.

«Це буде багаторівнева п'ятиповерхова споруда з платформою, яка прилягатиме до галерей І та ІІ ярусів східної трибуни стадіону. Перший та другий поверхи — це відкриті паркінги на 200 автомобілів кожний, на четвертому поверсі розташуються Музей спортивної слави та Національний антидопінговий центр. На окремих рівнях планується розмістити технічні приміщення та зробити зону паркування спецавтотранспорту», — сказав віце-прем'єр.

Він наголосив, що облаштування багаторівневої споруди зони гостинності є вимогою УЄФА, яку Україна зобов'язана виконати.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути