chrome firefox opera safari iexplorer

Після Євро-2012 чиновники не знають, що робити з «Арена-Львів»

24 січня 2013 о 13:12

Створена робоча група щодо подальшого розвитку діяльності стадіону «Арена-Львів», побудованого до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, про це заявив віце-прем'єр Костянтин Грищенко. Про це сказано у повідомленні прес-служби віце-прем'єр-прем'єра.

«Використання стадіону, побудованого за державний рахунок для проведення фінальної частини Євро-2012, є дуже важливим питанням. Існує реальна проблема, яку ми дуже серйозно обговорювали — переведення ФК „Карпати“ на „Арену-Львів“. Під егідою голови Львівської обласної державної адміністрації та за участю представників ФК „Карпати“, міської адміністрації створюється робоча група, яка протягом тижня розробить дорожню карту», — сказав Грищенко.

Віце-прем'єр-міністр після проведення наради повідомив про досягнення рішення про необхідність вироблення «дорожньої карти» щодо подальшого функціонування стадіону. За словами Грищенка, стадіон «Арена-Львів» повинен розвиватися і використовуватися не тільки для проведення спортивних змагань, але і для проведення художніх та культурних заходів.

Нагадаємо, минулої осені «Карпати» провели кілька матчів на «Арені-Львів», але після декількох невдалих матчів вирішили повернутися на стадіон «Україна».

Стадіон «Арена-Львів» було урочисто відкрито 29 жовтня 2011 року, а його будівництво обійшлося держбюджету в 3 млрд.грн.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути