chrome firefox opera safari iexplorer

Україну рекламуватимуть на кольорових сторінках

05 березня 2011 о 10:44

Восени цього року у світ вийде друкований путівник «Україна-2012» для іноземних туристів, які відвідають Україну під час футбольного чемпіонату.

Каталог матиме понад три сотні сторінок і надрукують його двома мовами - російською та англійською.

Автори кажуть, що ідея створити повний туристичний посібник виникла після мандрівок Україною. Вони бачили готову інфраструктуру і те, що лише будується — всього дуже багато. Але більшість готелів, ресторанів та розважальних комплексів можуть залишатися непоміченими, оскільки про них ніде немає інформації.

«Ми перевіряли всюди, навіть в пошуковій системі Google. Отримати повну інформацію там турист не зможе. В основному, там випадає довідкова інформація, про новини Євро-2012. А ось знайти готель чи ресторан, де можна звичайно поїсти практично неможливо», — говорить Ігор Каневський, керівник центру споживчих експертиз ІА «Наш Продукт».

Також у туристів може виникнути дефіцит інформації про дорожні маршрути, знаки, автомобільні сервіси. Все це буде містити путівник.

Ще однією проблемою для України в контексті туристичної гостинності є рівень роботи автоматизованих систем розрахунків. «Більшість європейських туристів звикли користуватися електронними грошима», — каже Олександр Драніков, генеральний директор видавничої групи «Наш Продукт». Він досліджував цю проблему і переконався: «З-за кордону через сервіс усіх відомих платіжних систем, а їх близько тридцяти, в Україну, практично неможливо перерахувати кошти. Така ж ситуація і з платіжними картками «Віза», що можна придбати в Україні. Купити щось за кордоном, розрахувавшись карткою, в Україні дуже складно — гроші ідуть приблизно 5-6 днів. Це неприпустимо довго».

Новий путівник надаватиме гостям інформацію про електронні платежі: яким чином можна розрахуватися і як бути впевненим, що гроші дійсно дійдуть до адресата.

Коштуватиме путівник від 5 до 8 доларів. Купити його зможе кожен охочий — каталог розповсюджуватиметься в магазинах, через мережу Інтернет і навіть на АЗС.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути