chrome firefox opera safari iexplorer

Компанія HiPP запевнила, що токсинів у її дитячому харчуванні – менше норми

14 квітня 2011 о 16:51

У відповідь на поширену інформацію про дослідження Каролінським Інститутом екологічної медицини (Швеція) щодо вмісту небезпечних речовин у молочних сумішей та молочних зернових каш найпопулярніших торгових марок дитячого харчування Organix, HiPP, Nestle і Holle, компанія HiPP запевнила, що порушень затверджених норм у її продукції немає.

Компанія HiPP звертає увагу, що, відповідно до стандартів, встановлених ВОЗ і EFSA (Європейське агентство по стандартах на харчові продукти), вміст кадмію у молочній каші HiPP у 14 разів, а миш'якуу 6 разів менший за встановлені норми.

Керівник дослідження Карінг Льюнг також підтверджує цей факт в інтерв’ю британській газеті «Daily Mail».

Наявність цих металів у продуктах харчування пояснюється тим, що кадмій, миш'як і свинець є природними елементами, які містяться у ґрунті, так само, як і залізо, кальцій, йод та інші цінні для нашого організму мікроелементи. Тому повністю уникнути їх потрапляння у зернові чи інші рослини неможливо, зазначає у своїй заяві компанія HiPP.

Так, згідно з нормами, встановленими ЄС, припустиме тижневе надходження (Tolerable Weekly Intake TWI) у розмірі 2,5 мкг на кг маси тіла. Наприклад, для немовляти вагою 5 кг допускається TWI у кількості 12,5 мкг кадмію. Виходячи з даних Каролінського Інституту, якщо за тиждень будуть спожиті 7 порцій Рисової каші з бананом HiPP*, в організм надійде близько 0,91 мкг кадмію, що в 14 разів менше за норму.

Для миш'яку припустиме добове надходження (Acceptable Daily Intake ADI) становить близько 2 мкг на кг маси тіла. ADI для немовля вагою 5 кг складає 10 мкг. Виходячи з даних Каролінського Інституту, Рисова каша з бананом HiPP містить 1,7 мкг миш'яку на порцію. Тобто, щоденна порція в 6 разів нижча за показник ADI, і, отже, є безпечною як частина щоденного раціону.

Компанія наголошує, що продукти дитячого харчування HiPP є безпечними і можуть споживатися дітьми без будь-яких обмежень. Сировина, яка використовується для виробництва усіх видів продукції, відповідає жорстким внутрішнім критеріям якості, які по деяких показниках строгіші, ніж того вимагає Європейське законодавство. В середньому, кожен продукт ТМ HiPP проходить близько 260 перевірок, що є документально підтвердженим. Процес перевірок включає, зокрема, і контроль вмісту миш'яку, кадмію та свинцю, як природних компонентів, у ґрунті де вирощується сировина для виробництва.

«Рідна країна»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути