chrome firefox opera safari iexplorer

Твори Тараса Шевченка у радіоефірі читатимуть відомі українці

15 квітня 2011 о 10:24

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з «Радіо Ера» до 150-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні проведуть акцію, під час якої відомі особистості читатимуть уривки з творів Кобзаря.

Зокрема, у травні, протягом того тижня, коли процесія з тілом Тараса Шевченка долала шлях з Петербурга до Канева, на «Радіо Ера» звучатимуть твори Кобзаря у виконанні відомих українців.

Таким чином, протягом шести днів у радіоефірі прозвучить 30 фрагментів творів Кобзаря у виконанні 30 відомих українців.

Микола Томенко також нагадав, що 18-22 травня 2011 року запланована поїздка «Останній шлях Т.Г.Шевченка» за маршрутом Санкт-Петербург – Канів, присвячена життю та творчості Тараса Шевченка. Цей захід проводиться за ініціативи Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць СНД. У ході поїздки делегація прослідує тим маршрутом, яким у 1841 році проїхала траурна процесія з тілом поета, повертаючись на Україну.

Зокрема, шлях делегації проходитиме через Санкт-Петербург, Твер, Москву, Тулу, Орел. На території України делегація візьме участь у мітингах-реквіємах у Глухові та Батурині. А 21 травня, після відвідання Ніжина, делегація прибуде до Києва, де буде проведений молебень у Церкві Різдва Христового, що на Подолі в Києві. 22 травня делегація вирушить у Канів, де візьме участь у поминальних заходах та мітингу-реквіємі на могилі Тараса Шевченка на Чернечій горі.

«Рідна країна»

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути