chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві стартує чемпіонат світу з хокею

17 квітня 2011 о 12:39

17 квітня у Києві, у Палаці спорту, стартує чемпіонат світу з хокею у першому дивізіоні, де збірна України під керівництвом канадського тренера Дейва Льюїса спробує нарешті повернутися в еліту світового хокею.

Суперниками української команди у боротьбі за єдину путівку до вищого дивізіону стануть команди Великобританії, Литви, Естонії, Польщі та Казахстану.

Україна вже в четвертий раз буде намагатися повернутися в еліту, після вильоту звідти в 2007 році. І якщо в попередні роки у українців у головних суперниках ходили одна або дві більш-менш сильних команди, то в 2011-му таких команд більше.

Зокрема, наприклад, Казахстан, який не один рік відіграв у вищому дивізіоні. Також досить міцна команда у поляків, естонців, литовців. Великобританія здобула перемогу над голландцями, яких Україна обігравала рік тому в Тілбурзі.

Збірна України перед чемпіонатом з'їздила на товариські матчі в Угорщину, де двічі (в овертаймі та по буллітам) обіграла господарів. Травму плеча отримав Лясковський, який через це на київській першості не зіграє. Під сумнівом була і участь Люткевича з Тимченко.

Перший матч на турнірі команда Дейва Льюїса зіграє проти британців у неділю.

Розклад матчів

17 квітня

13.30 Естонія — Казахстан
17.00 Литва — Польща
20.30 Великобританія – Україна

18 квітня

13.30 Польща — Естонія
17.00 Казахстан — Великобританія
20.30 Україна — Литва

20 квітня

13.30 Казахстан — Литва
17.00 Естонія — Великобританія
20.30 Україна — Польща

21 квітня

13.30 Великобританія — Литва
17.00 Польща — Казахстан
20.30 Україна — Естонія

23 квітня

12.30 Литва — Естонія
16.00 Польща — Великобританія
19.30 Казахстан — Україна

Нагадаємо, на початку квітня юнацька збірна України виграла всі матчі на домашньому чемпіонаті світу, виборовши путівку у Перший Дивізіон

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути