chrome firefox opera safari iexplorer

На «Країні мрій» дівчата танцювали у мокрих вишиванках, а босі хлопці билися на шаблях

27 червня 2011 о 19:11

25 та 26 червня учасники та гості VІІІ міжнародного етнічного фестивалю «Країна мрій» мокли під рясним дощем. По-справжньому комфортно почували себе тільки ті, хто взув гумові чоботи, взяв із собою парасолю і дощовик.

"Цього року ми приймаємо провідних музикантів з України, Канади, США, Росії та країн ЄС. Українські групи «Тартак» і «Mad Heads» підготували спеціальні музичні програми в етнічному стилі, а я презентую свій новий проект із сольним «Український народний джаз», — сказав організатор фестивалю — лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.

Концертну програму Вечірньої сцени першого дня Фестивалю відкрив Олексій Заєць – молодий співак з Київщини, який володіє унікальною манерою голосового співу та став відомий завдяки прослуховуванню у Голосі країни.

Також всі бажаючі змогли взяти участь у всіляких конкурсах і розвагах, подивитися на етнонаряди українських дизайнерів у рамках проекту «Етно-fashion».

На показ прийшла навіть дружина глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна Зінаїда Ліхачова. Крім неї «Країну мрій» відвідали Олеся Теліженко та Юліана Богуцька. Показ супроводжували молоді музиканти, які виконали осучаснені народні українські пісні.

Щоправда, і тут в плани втрутився дощ. Сукні повинні були показувати під відкритим небом, але через погодні умови моделі були змушені дефілювати в стінах Українського центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Під дощем працювали і літературна сцена, і дитяча галявина. У рамках «Літературної Країни мрій» з новими творами виступили відомі українські письменники, серед яких переможці Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» та представники літератур народів, що живуть в Україні, — кримськотатарського, вірменського, гагаузької.

За словами організаторів «Країни мрій», другий день цьогорічного фестивалю відвідало трохи більше тисячі осіб.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути