chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові розпочинається фестиваль органної музики «Діапазон»

21 червня 2011 о 19:00

З 25 червня до 17 липня у Львові відбуватиметься п’ятий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон».

У будинку органної та камерної музики грандіозна подія – фестиваль органної та музики «Діапазон», який став у Львові вже традиційним, адже цього року фестиваль проходитиме вже вп’яте.

З такої нагоди до Львові з’їжджаються найкращі органісти світу – соліст свердловської філармонії Тарас Багінець, який повертаючись з гастролей у Франції дасть концерт у Львові; Лілія Максименко та Надія Величко, яким вдалось поєднати музику органа та саксофона в єдине ціле; Роман Красновський – органіст з Ізраїлю; Гі Поупарт, виконавець з Люксембургу, що вже давно не дає концертів, але зробить виняток для Львівського фестивалю; органістка зі Швейцарії Ірена Цайтц; український віолончеліст Ярослав Мигаль та львівський оркестр «Леополіс».

Родзинкою фестивалю буде незвичне поєднання оркестру та органу, ця ідею організатори фестивалю плекали декілька років і от нарешті цього року вона буде втілена в життя.

«Фестиваль органної музики – це подія, яка творить імідж міста. Цьогорічний фестиваль – не тільки чудове звучання органної музики, але нові незвичні поєднання органу та оркестру, органу та віолончелі, органу та саксофону», – повідомив директор Львівського будинку органної та камерної музики Юліан Винницький.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути