chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен п’ятий українець оцінює своє здоров’я як погане

25 липня 2011 о 12:33

Кожен п'ятий українець (19%) оцінює своє здоров’я як погане, а дуже поганим своє здоров'я вважає 4% українців. Такі дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research & Branding Group у період з 16 — 26 червня 2011 року.

В результаті дослідження більшість українців (40%) оцінює свій стан здоров'я як задовільний, а більше чверті (28%) — як добре, 8% жителів країни вважає своє здоров'я відмінним. Як погане свій стан здоров'я оцінює кожен п'ятий респондент (19%), а дуже поганим своє здоров'я вважає 4% українців. Чоловіки при цьому оцінюють своє здоров'я як хороше значно частіше (46%), ніж жінки (29%). Більшість українців (69%) прагнуть до того, щоб бути в хорошій формі, а практично кожен четвертий житель країни (23%) не прагне до того, щоб бути в хорошій фізичній формі.

Незважаючи на прагнення бути в хорошій формі, в цілому дві третини українців (66%) не займаються фізкультурою і спортом. Кожен день займаються (8%), через день (5%), кілька разів на тиждень (11%) і менше рази на тиждень (9%).

Найчастіше українці практикують заняття футболом (18%), плаванням (13%), легкою атлетикою (12%), фітнесом та велоспортом (по 11%).

Чоловіки віддають футбол, легка атлетика, плавання, велоспорт і волейбол, а жінки — фітнес, спортивну гімнастику, плавання, легку атлетику і зарядку.

Кожен десятий українець висловив бажання займатися футболом (10%) і плаванням (10%). Кожен другий українець (51%) не має бажання займатися спортом.

Компанія Research & Branding Group було провела дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до здорового способу життя. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%. Дані у відсотках.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути