chrome firefox opera safari iexplorer

На вихідних в Гурзуфі відомі українські художники відкриють виставку арт-об'єктів

07 липня 2011 о 16:25

9 липня в Гурзуфі відкриється перша спільна виставка арт-об'єктів українського живописця Володимира Будникова і представниці українського актуального мистецтва Влади Ралко.

Всі роботи для проекту Спека створені з 10-міліметрових листів металу і є об'єктами, які роблять прорізи, «свердловини» в небо, через які виражається і формулюється світовідчуття у цьому часовому просторі.

«Головна інтрига полягала в тому, що вибраний нами для роботи „прекрасний простір“ впродовж багатьох років вперто тримався відразу двох своїх реальностей. З одного боку, постійно розвертаючись в ролі південного курорту зі стандартним набором атрибутів для морського відпочинку, з іншого — дивом охороняючи крихку примарну чарівність своєї другої реальності від примусового перетворення в черговий туристичний маршрут», — розповіла Влада Ралко.

Проект Спека буде представлений у гурзуфському центрі сучасного мистецтва Гуга до 31 серпня. Восени виставку покажуть у Києві. Згодом скульптури будуть встановлені в Гурзуфі під відкритим небом.

Роботи українських художників Влади Ралко і Володимира Будникова відомі як в Україні, так і за кордоном.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути