chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальний будинок на Театральній от-от здадуть?

01 липня 2011 о 17:20

Скандальний будинок на станції метро «Театральна» вже майже добудовано.

Про це пише «Комсомольская правда в Украине» з посиланням на місцевих мешканців.

Будівлю завісили будівельної сіткою і почали проводити оздоблювальні роботи.

Фасад уже майже готовий, на зовнішній стіні встановлено дерев'яні елементи декору.

«За два тижні, поки мене не було в Києві, будинок встигли привести майже в повну готовність. Я підозрюю, що скоро його здадуть в експлуатацію», — розповіла місцева мешканка Наталія Мусієнко.

«Не думаю, що ми встигнемо щось відвоювати», — додала жінка.

За словами Наталії, нещодавно їй прийшов лист від міської влади, який «повідомляє про заборону проведення будь-яких робіт на об'єкті».

«Судячи з усього, це чергова банальна відписка», — вважає місцева мешканка.

Тим часом, за повідомленням активістів громадського руху «Збережи старий Київ», від будівництва страждають будівлі, які знаходяться поруч: в Театрі російської драми ім. Лесі Українки, який розташований через дорогу, по стінах поповзли тріщини, а в житлових будинках на голови людям сиплеться штукатурка.

Як відомо, на початку червня роботи на будівництві над станцією метро Театральна тривали.

Чиновники КМДА постійно говорять про зупинку та демонтаж будівництва, однак на кожну таку заяву забудовник відповідає стаханівськими темпами роботи.

Голова КМДА Олександр Попов особисто кілька разів обіцяв розібратися з забудовою біля метро «Театральна». Зокрема, 7 лютого Попов обіцяв зупинити зведення висотки «у найближчі дні».

Згодом головний архітектор Києва Сергій Целовальник обіцяв демонтувати будівництво на вул. Богдана Хмельницького, 7 з 17 по 20 лютого.

Однак, на будівництві так і кипіла робота. 26 травня Попов заявив, що рішення щодо забудови в районі метро Театральна буде ухвалено в найближчі 2-3 тижні

 

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути