chrome firefox opera safari iexplorer

Розпочалось громадське обговорення концепції національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні

20 серпня 2011 о 18:36

Мережа Глобального Договору ООН в Україні та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» розпочинають процес громадського обговорення проекту «Концепції національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) в Україні до 2015 року».

На сайтах Глобального Договору ООН в Україні (www.globalcompact.org.ua) й Центру «Розвиток КСВ» (www.csr-ukraine.org) розміщено проект документу «Концепція національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні» для громадського обговорення. Проект документу був створений в рамках роботи Консультативної ради з розробки проекту Національної концепції розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Прийняття документу «Концепція національної стратегії розвитку соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) в Україні» створить підґрунтя (комплекс норм, правил, окремих організаційних механізмів) та сприятливих умов для інтеграції СВБ у діяльність компаній задля сталого розвитку України, зростання суспільного добробуту та вирішення питань, визначених у національних програмних документах.

Зауваження та пропозиції від комерційних та некомерційних організацій прийматимуться мережею Глобального договору ООН в Україні та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» до 20 вересня. У вересні також буде проведено зустрічі-обговорення з представниками різних груп заінтересованих сторін (університетами, ЗМІ, неурядовими організаціями, компаніями й органами державної влади).

Прохання надсилати всі зауваження та пропозиції Дмитру Кабі, аналітику Центру «Розвиток КСВ» на адресу: dk@csr-ukraine.org або факсом (044) 280 11 47.

______________________________________________________________________________________________________________________
Про мережу Глобального Договору ООН в Україні: 
Глобальний договір – найбільша ініціатива у світі для розвитку відповідального корпоративного громадянства. Мережа Глобального договору (ГД) в Україні розпочала своє існування у 2006 році, об’єднавши 34 компанії та організації. З того часу українська мережа розширилась до більше 180 членів і продовжує збільшуватись. Місією мережі Глобального договору в Україні є просування корпоративної соціальної відповідальності в Україні та поступ членів мережі у реалізації 10 принципів ГД через навчання, діалог, партнерство. Більше про мережу Глобального договору в Україні: http://www.globalcompact.org.ua/ua

Про Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»: провідна експертна організація з КСВ в Україні, член Організаційного комітету Глобального договору ООН (2010—2011), Організаційний стейкхолдер GRI, національний партнер CSR Europe (Брюссель). Організація об’єднує 21 компанію України. Центр надає консультації з питань розробки стратегії, програм та комунікацій з КСВ, проведення моніторингу та оцінки ефективності проектів, підготовки і верифікації нефінансової звітності. Діяльність Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні» щодо національної стратегії з КСВ здійснюється в рамках Проекту UNITER “Об’єднуймося заради реформ”, що реалізується PACT, Inc за підтримки USAID. Детальніше про організацію — www.csr-ukraine.org

Додала прес-служба Центру «Розвиток КСВ»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути