chrome firefox opera safari iexplorer

В наступному році військових поменшає на 8 тисяч осіб

16 серпня 2011 о 09:39

Президент України Віктор Янукович ініціює скорочення протягом 2012 року Збройних Сил України на вісім тисяч осіб, у тому числі — на п’ять тисяч військовослужбовців. Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Президент вніс як невідкладний для позачергового розгляду у Верховній Раді проект закону «Про чисельність Збройних Сил України на 2012 рік».

До кінця наступного року Віктор Янукович пропонує привести чисельність української армії до 184 тисяч осіб, у тому числі — до 139 тисяч військовослужбовців.

Згідно з проектом закону, скорочення ЗСУ протягом 2012 року планується здійснити через: оптимізацію структури органів військового управління, усунення дублювання функцій та зменшення ланок керування; створення військових частин постійної готовності та мобілізаційного резерву, оптимізацію структури та чисельності бойових частин — насамперед тих, де на озброєнні є несправні зброя і техніка, відновлення яких неможливе або економічно недоцільне.

Йдеться також про розформування неперспективних арсеналів, баз та складів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути