chrome firefox opera safari iexplorer

З сьогоднішнього дня в Україну повертається літо

05 серпня 2011 о 09:03

У Гідрометцентрі обіцяють, що з 5 серпня дощі припиняться і встановиться тепла сонячна погода.

«До 10 серпня дощів не передбачається. Температура з кожним днем ​​буде підніматися все вище (до +27), — зазначив головний синоптик Микола Кульбіда газеті„Сегодня“.

За його словами, щоправда, жителям заходу, центру і півночі України доведеться ще трохи помокнути».

«Але до кінця літа спека ще повернеться. Буде до +30», — наголосив він.

Нагадаємо, 4 серпня під час дощу у Києвi затопило пiдземний перехiд станцiї метро «Олiмпiйська». За словами очевидцiв, у переходi зібралося води «по колiно».

У столичному метрополiтенi пiдтвердили факт затоплення переходу, проте подробиць не уточнили.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути