chrome firefox opera safari iexplorer

Рада задовольнила МВФ – пенсії не збільшуватимуть

06 вересня 2011 о 14:39

Верховна Рада внесла погоджені з МВФ поправки до пенсійної реформи. Депутати проголосували 5 поправок.

При цьому слід відзначити, що самого проекту постанову депутатам не роздали, повідомляє Українська правда.

Серед іншого депутати проголосували поправку, яка передбачає, не проводити перерахунок пенсій із застосуванням показників середньої зарплати за 2006—2008 і застосування такого показника за 2009 рік, оскільки ця норма не узгоджується з іншими нормами закону про пенсійне страхування.

Також депутати проголосували поправку, згідно з якою державні чиновники та дипломати, які досягли граничного пенсійного віку (62 роки), але їм подовжено до ухвалення закону строк роботи до 65 зміни, могли допрацювати цей термін.

Арсеній Яценюк наголосив, що президент не підписав закон, бо він передбачав перерахунок пенсій на 334 гривні для 10 мільйонів українців.

«Зараз МВФ відмовився від перемовин з Україною, бо вони вважають, що перераховувати пенсії не потрібно. Саме з цим пов’язане сьогоднішнє переголосування», — заявив Яценюк.

Він звинуватив владу в тому, що вона хоче і далі тягнути гроші з бюджету на державні резиденції, а не на пенсіонерів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути