chrome firefox opera safari iexplorer

Побачив світ унікальний фільм про історичну реконструкцію Середньовіччя

06 листопада 2011 о 22:34

«Асоціація історичних реконструкторів Середньовіччя» створила унікальний фільм про світовий рух історичної реконструкції Середньовіччя. В основу фільму покладено відеоматеріал, знятий на Чемпіонаті світу з історичного середньовічного бою «Битва націй».

Про це «Рідній країні» повідомили організатори проекту.

8-серійний фільм зроблений у форматі «РЕАЛІТІ-ТБ», сюжет побудований на спортивних повноконтактних боях у трьох номінаціях між найсильнішими збірними світу.

У фільмі можна побачити справжні лицарські баталії та колорит епохи. Оцінити техніку історичного середньовічного бою можна буде у номінації «Поєдинок», а спритність кожного спортсмена та рівень командної підготовки — в номінації «5×5». А масові бугурти «21×21» неодмінно викличуть нестримний захват та привернуть увагу справжнім видовищем та динамікою.

Бої та стрілкові турніри відбувалися у справжньому середньовічному антуражі на тлі стародавньої фортеці. Бійці жили у військовому таборі, працювала польова кухня, дійство супроводжувалися виступами фолькових та етно-рокових колективів, феєрверками та файер-шоу; проводилися майстер-класи з середньовічних танців та з виготовлення автентичної зброї.

Фільм буде транслюватися на ТБ-каналах, а також на інтернет-ресурсах Європи та Америки. Трансляцію серіалу в Україні можна подивитися на Першому національному каналі.

Всі серії фільму також можна переглянути на офіційному сайті проекту «Битва націй» www.bnfest.com.ua.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...