chrome firefox opera safari iexplorer

Експеримент з окремою смугою для громадського транспорту провалився

15 грудня 2011 о 14:48

Поки що без особливого успіху завершився експеримент львівської влади із запровадженням окремої смуги для руху громадського транспорту (проходить повз парк Івана Франка, поблизу Університету).

Тож вона й надалі заповнена припаркованими автомобілями, пише Deutsche Welle.

Утім, Львову також катастрофічно бракує паркомісць у центрі міста. «Ми готові платити за паркування, ми готові паркуватися у визначеному для цього місці, але ж „паркінгів“ практично немає, а ті що є вщерть заповнені», – пояснив свою позицію та позицію колег один з водіїв міста.

Водночас не в захваті від поспішного запровадження смуги виявилася й Львівська Державтоінспекція. Речниця обласного ДАІ Світлана Добровольська зауважила: «Міськрада не проконсультувалася попередньо. А варто ж було, запроваджуючи смугу, не обмежуватися однією вулицею, а зробити це системно на цілому маршруті».

Проблему ж з паркомісцями мали б вирішити підземні паркінги. Ще три роки тому міськрада розглядала кілька таких проектів. Однак реалізація жодного з них так і не розпочалася через брак коштів у бюджеті й небажання інвесторів братися за цю витратну й нерентабельну справу.

Проте міська влада не має наміру здаватися. «Це перший приклад відведення окремої смуги для руху громадського транспорту. Таку практику у Львові поширюватимуть і надалі», – запевнив Микола Жук.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...