chrome firefox opera safari iexplorer

Російський диплом Слюсарчука виявився фальшивим

16 грудня 2011 о 13:44

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту отримало відповідь від російських колег про те, що професорське звання Андрія Слюсарчука фальшиве.

Про це, як передає ForUm, заявив сьогодні на прес-конференції про підсумки роботи міністерства у 2011 році міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Він розповів, що українське міністерство не надавало Слюсарчуку науковий ступінь доктора наук, професора, а тільки лише підтвердило його вчений статус відповідно до міждержавного договору між Україною і Росією від 1992 року, оскільки він надав Вищій атестаційній комісії документи, що він отримав професорське звання в Росії». Ми не давали Слюсарчуку звання, оскільки виконували процедуру підтвердження диплома», – зазначив Табачник.

Водночас міністр розповів, що сьогодні українське міністерство освіти і науки отримало від російських колег відповідь, в якій йдеться про те, що дублікат диплома про закінчення Слюсарчуком Медичного університету імені Пирогова – несправжній.

Міністр підкреслив, що в російському міністерстві також поінформували, що фальшивий дублікат диплома про медичну освіту Слюсарчук отримав на підставі сфальсифікованої виписки з архіву даного вузу.

За його словами, російські колеги повідомили, що працівник архіву вже звільнений.

Нагадаємо, щодо Слюсарчука львівська міліція порушила дві кримінальні справи – за підозрою в шахрайстві і за підозрою у використанні підроблених документів. Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті «Експрес», журналісти якої в ряді публікацій доводять, що у «Професора Пі» немає медичної освіти, а дипломи про вищу освіту – фальшиві. Також журналісти заявили, що встановлені Слюсарчуком рекорди є шахрайством.

17 листопада Галицький районний суд Львова підтримав подання слідчого і обрав для Андрія Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути