chrome firefox opera safari iexplorer

Рекорди Андрія Слюсарчука видалили з «Книги рекордів України»

21 листопада 2011 о 14:43
Керiвник «Книги рекордiв України» Iгор Пiдчибiй офiцiйно позбавив Професора Пі Андрія Слюсарчука його рекордів. Раніше в Інтернеті з'явилися новi сенсацiйнi подробицi журналiстського розслiдування: два вiдомi професори так званої «експертної комiсiї» визнали, що не лише не перевiряли здiбностей Слюсарчука, а й узагалi не бачили його «рекорду».

«Я в Інтернетi, на сайтi „Книги рекордiв“, знайшов протокол реєстрацiї цього рекорду. Там справдi є моє прiзвище. Але я офiцiйно заявляю, що не був на тому засiданнi, на тому „експериментi“. I нiякi протоколи не пiдписував. Крiм того, моє прiзвище в протоколi спотворено. Там написано БазЕлевич, а моє прiзвище -  БазИлевич. Якби пiдписував якийсь протокол, то, повiрте, я цю помилку виправив би», — заявив Роман Базилевич, доктор технiчних наук, професор.

Ще один науковець, чиє прiзвище також фiгурує у протоколi фiксацiї рекорду, заперечив свою присутнiсть на «експериментi», який назвали "Рекорд у категорiї «Людина, унiкальнi можливостi».

«Мене запрошували до цiєї комiсiї, i я мав там бути. Але саме на тiй подiї не був, бо мав особистi невiдкладнi справи. Хоча потiм в Інтернетi прочитав, що я нiбито був присутнiй», — повідомив Петро Каленюк, доктор фiзико-математичних наук, професор.

Нагадаємо, 4 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону «Беркут» за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути