chrome firefox opera safari iexplorer

Паркувальникам знову дозволили збирати гроші з українців

16 січня 2012 о 18:32

Кабінет Міністрів переніс на весну обов'язкове оснащення парковок паркоматами та автоматичними в'їзними та виїзними терміналами.

"Введення паркоматів відкладається на один квартал - до 31 березня включно", — заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

До прийняття такого рішення уряд спонукали численні звернення органів місцевої влади й самоврядування. «Далеко не всі міста, на відміну від мільйонників, мають достатньо розвинену сферу паркування, оператори ринку часто не мають достатнього обсягу коштів на значні інвестиції, якими є придбання й обслуговування паркомата або термінала», — пояснив міністр.

На сьогодні, за орієнтовною оцінкою міністерства, для обладнання всіх відведених майданчиків для платного паркування в країні необхідно встановити близько 7 тис. паркоматів.

Як повідомлялось, з 1 січня поточного року на українських парковках виник хаос, оскільки згідно з постановою Кабміну з 2012 року плата за паркування машина мала стягуватись лише через паркомати.

Проте орендарі майданчиків проігнорували постанову уряду від 2009 року і за 2 роки не спромоглися встановити необхідне обладнання.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути