chrome firefox opera safari iexplorer

Відсьогодні вчителів перевірятимуть на вміння користуватися комп'ютером

11 січня 2012 о 09:15

Сьогодні розпочинається реалізація Національного проекту «Відкритий світ». У 704 загальноосвітніх школах з 23 регіонів України будуть тестуватися технічні та організаційні рішення, а також мультимедійні електронно-освітні ресурси (уроки), які передбачається використовувати при розгортанні Національного проекту «Відкритий світ». Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

«У пілотному проекті буде задіяно 5592 вчителі з дванадцяти предметів, які викладаються за шкільною програмою 7 класу, а також понад 14 000 учнів», — йдеться в повідомленні.

Довідка УНН: Національний проект «Відкритий світ» — один із 11 національних проектів, затверджених Президентом України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища. За допомогою новітніх інформаційно — телекомунікаційних технологій буде забезпечено доступ усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних. Проект передбачає уніфікацію методик навчання і забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів в режимі реального часу методистами і педагогами. Проект створить умови, які б заохочували учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливості доступу до якісної освіти кожного громадянина України, незалежно від місця проживання.

Реалізація Національного проекту  на першому етапі, який триватиме 4 роки, дасть можливість забезпечити учнів 5-9 класів, а це понад 1,5 млн. дітей новітніми технологіями, які включатимуть: високу інтерактивність, повномасштабну мультимедійність, імітаційне моделювання, здатність до модифікації і творчості. Проект дозволить застосувати у системі освіти п'ять нових педагогічних інструментів: інтерактив, мультимедійність, моделінг, комунікативність і креативність учня.

Національний проект «Відкритий світ» втілюється в життя Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами.

23 грудня

Інші дати
Народився Степан Тимошенко
(1878, с.Шпотівка, Сумська область – 1972) – український вчений у галузі механіки. Автор фундаментальних праць з теорії опору матеріалів, теорії пружності та коливань. Один із організаторів і перших академіків Української академії наук. Основоположник школи прикладної механіки в США.
Розгорнути