chrome firefox opera safari iexplorer

Статистика: в Україні народжуваність знаходиться на рівні зі смертністю

16 березня 2012 о 09:30

Стримати смертність, планують, допоможе програма доступності ліків для людей пенсійного віку, зокрема, для тих, хто страждає на високий тиск. Нагадаємо, 66% смертей у похилому віці пов’язують саме з проблемами високого тиску.

“Кількість населення пенсійного віку перевищує 20-22%, це криза, з якої вийти надзвичайно важко. Ті соціальні програми, які сьогодні впроваджуються те, що стосується артеріальної гіпертензії, проекти по фармації — вони дадуть змогу за рахунок підвищення доступності населення до якісних ліків, вплинути на рівень смертності”, — каже перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко.

Зауважимо, близько мільйона українських сімей не мають або не можуть мати дітей. В Мінохорони здоров’я говорять про необхідність соціальних програм підтримки, а також сподіваються, що новий проект з відкриття 27 перинатальних центрів по Україні допоможе саме тим жінкам, які давно чекають на допомогу у народженні.

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі