chrome firefox opera safari iexplorer

У столичого політеху — новий ректор

30 березня 2012 о 11:11
Новим ректором Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» призначений Михайло Згуровський

Про це повідомляють джерела «Української правди».

Як відомо, студентський актив КПІ восени 2011-го року почав підозрювати Міністерство освіти й науки, молоді та спорту в спробі «захопити» владу в їхньому університеті.

2 листопада стало відомо, що Згуровський, який очолював КПІ до цього, залишиться на посаді виконувача обов’язків ректора до обрання нового.

Таким чином, Табачник задовольнив вимоги студентів КПІ, які просили після завершення контракту призначити Згуровського в.о. ректора, побоюючись, що міністр нав’язуватиме університету свою людину.

Аби висловити свою позицію щодо того, хто має очолювати виш, студентська рада політехніки зібрала під будівлею міністерства 5-тисячний мітинг.

У грудні минулого року студенти вишу виступили із заявою, в якій повідомили, що міністерство затягує з оголошенням конкурсу на посаду ректора, попри обіцянки міністра освіти Дмитра Табачника.

Конкурс на зайняття посади ректора було оголошено лише 31 січня 2012 року.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути