chrome firefox opera safari iexplorer

Жінки «перехотіли» отримувати до 8 березня квіти

06 березня 2012 о 13:25

Лише 19% опитаних представниць прекрасної статі мріють отримати до 8 березня квіти. Решта вважали би за краще більш «корисний» подарунок.

Наприклад, ювелірні прикраси, предмети гардероба або мобільний телефон. У виборі останнього з ними солідарні і чоловіки, для них телефон — №1 в переліку найбільш бажаних подарунків коханій до свята.

Причому і жінки, і чоловіки одностайно хотіли б, аби новий мобільний вигравав «начинням» у попереднього. Тому лише 20% з них зрадіють кнопковому апарату, більшість же «голосують» за модні нині сенсорні смартфони.

Це підтверджує і статистика мобільних операторів: смартфони стрімко завойовують серця українців. Наприклад, тільки в МТС серед абонентів налічується вже понад 2,2 мільйона власників «розумних» телефонів. З літа минулого року їх кількість зросла удвічі, а напередодні «жіночого дня» чоловіки заходилися активно скуповувати планшети МТС 1055 і «андроїд»-смартфони МТС 916.

Цікаво, що із загального числа власників смартфонів понад 260 тисяч — модні нині «андроїди», на другому місці — «айфоновскій» iOS з 150 тисячами. До речі, любителі «андроїдів» лідирують і в іншому рейтингу — найромантичніших. А все тому, що серед інших видів спілкування уподобали SMS-листування — найромантичніший на сьогодні засіб спілкування.

Щомісяця вони відправляють у середньому 270 повідомлень, на 40 SMS обігнавши торішніх чемпіонів — власників «яблучних» пристроїв. І, нарешті — як не дивно, сильна стать виявилася більш романтичнішою і, разом з новеньким мобільним, до трійки лідерів серед планованих подарунків коханим увійшли ніч кохання та власні вірші.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути