chrome firefox opera safari iexplorer

На Андріївський узвіз тепер пускають за паспортами і квитками?

05 квітня 2012 о 14:09

Днями внизу й угорі Андріївського спуска з'явилися таблички «прохід закритий» –українською й англійською мовами.

Українців, природно, таке попередження не здатне зупинити, а от туристи під знак «ремонтні роботи» не йдуть, пише «Комсомольська правда».

4 квітня на «входах» до узвозу, на якому перекопана дорога і знята бруківка, поставили охоронців.

«Прохід закритий», — пояснив чоловік у спецівці.

На запитання, чи пропустить він до Музею Булгакова, чоловік попросив квиток. Однак пропустив, почувши, що квитків не мають, але екскурсію замовили.

«Ну якщо не брешете – проходьте. Але там усе перекопане. Якщо з вами щось трапиться, то ми не винуваті!», — сказав охоронець.

Щоб безперешкодно потрапити до будинку Булгакова, краще замовити екскурсію: тоді за групою людей на призначений час вийде співробітник музею й проведе найменш брудними стежками.

Андріївський перекопали. Фото liveinternet.ru

 

Для театру «Колесо» зробили окремий прохід з боку Боричевого току.

Місцевих жителів до своїх будинків пропускають або за паспортами (дивляться прописку), або за списками, які є в робітників (там зазначені й квартиранти), відзначає видання.

Працівники обіцяють, що мучитися киянам через реконструкцію залишилося трохи менше двох місяців. Мовляв, реконструкцію мають закінчити до Дня Києва.

Замість бруківки — траншеї. Фото r-es.livejournal.com

 

Тим часом Спецкомісія, куди ввійшли члени Союзу архітекторів України й чиновники Київської адміністрації, перевірила стан будинків на Андріївському узвозі і зясувала, кожен третій будинок покрився тріщинами.

Однак додому і до музею пропускають. Фото r-es.livejournal.com

 

За словами віце-президента київської організації Національного союзу архітекторів Георгія Духовичного, простоявши в снігу, а потім і дощовій воді через розриті траншеї фундаменти будівель пошкодилися.

Союз архітекторів звернувся до міської влади із пропозицією провести комплексне інженерне дослідження узвозу.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути