chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальне будівництво на вулиці Гончара у Києві заборонили

25 квітня 2012 о 12:26

Вищий господарський суд залишив у силі заборону Господарського суду м. Києва на проведення робіт щодо будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу на території земельної ділянки на вул. Олеся Гончара, 17-23.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА.

Касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського суду Київська міська державна адміністрація та столична прокуратура подали 7 березня.

«Сьогоднішнє рішення суду є спільним успіхом влади та громади у припиненні скандальної забудови у центрі столиці. Ми робимо все можливе в рамках чинного законодавства, аби остаточно зупинити варварське будівництво на вулиці Олеся Гончара, яке несе пряму загрозу визначній пам’ятці – архітектурному ансамблю «Софія Київська», – підкреслив голова КМДА Олександр Попов.

Рішення касаційної інстанції набуває чинності з моменту оголошення.

«Відтепер подовження будь-яких будівельних робіт вважатиметься невиконанням судового рішення, за що законом передбачено кримінальну відповідальність. Сьогодні ж ми звертаємося до прокуратури з проханням взяти це питання під особистий контроль, і в разі намагання продовження будівельних робіт проситимемо притягнути винних до відповідальності», – попередив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Нагадаємо, 23 квітня ц. р. рішення щодо скандальної забудови також прийняв Господарський суд м. Києва. Він визнав протиправним та скасував відведення земельних ділянок загальною площею 0,44 га на вул. Олеся Гончара, 17-23, а також документи, що посвідчували права на землю. Із позовом до Господарського суду звернулася прокуратура Києва в інтересах КМДА. Вона вимагала скасувати землевідведення, оскільки ділянки було виділено з численними порушеннями законодавства. Позов був задоволений повністю.

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути