chrome firefox opera safari iexplorer

Харківські студенти замість рефератів писатимуть статті у Вікіпедію

24 травня 2012 о 12:17

Між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та громадською організацією «Вікімедіа Україна» 22 травня 2012 року підписано угоду про співпрацю.

Тепер студенти та аспіранти університету будуть писати статті до україномовної Вікіпедії замість рефератів, повідомила «Рідній країні» прес-служба «Вікімедіа Україна».

Угодою також передбачено, що громадська організація «Вікімедіа Україна» надаватиме допомогу студентам і викладачам з основ написання та редагування статей в українському сегменті всесвітньої он-лайн-енциклопедії Вікіпедія, консультуватиме їх з механізмів перевірки особистого внеску до статей Вікіпедії та буде займатися технічною підтримкою роботи окремого спеціального проекту, який вже створено в українській Вікіпедії – Проект: ХНУ імені В. Н. Каразіна.

У свою чергу Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, як одна із провідних освітніх та наукових установ Харківщини, буде надавати консультаційну допомогу членам громадської організації «Вікімедіа Україна» та іншим вікіпедистам з питань різних галузей науки, а також сприятиме інформаційному наповненню Вікіпедії статтями та зображеннями про університет, його підрозділи, відомих представників – викладачів і вихованців.

Довідково

Громадська організація «Вікімедіа Україна» – некомерційна організація, яка була заснована у 2009 році, і з того часу є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа в Україні. «Вікімедіа Україна» реалізовує низку проектів з популяризації та наповнення Вікіпедії та інших сестринських проектів Фонду Вікімедіа.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – найстаріший навчальний заклад Наддніпрянської України, заснований два століття тому.

У складі університету сьогодні 20 факультетів, низка наукових та науково-дослідних установ, 127 кафедр, навчається понад 15 000 студентів, аспірантів і докторантів. З Каразінським університетом пов’язане життя трьох Нобелівських лауреатів – тут навчалися і працювали Ілля Мечніков, Лев Ландау та Саймон Кузнець.

«Рідна країна»

Розділи: Новини освіти

Новини Дивитися всі