chrome firefox opera safari iexplorer

Вхід у парк «Феоіанія» став платним

10 травня 2012 о 17:42

Державна установа «Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України» запровадила платний вхід на територію ландшафтного парку «Феофанія», що на столичній вулиці академіка Лєбєдєва.

Тепер, щоб потрапити до парку, дорослим потрібно заплатити 10 гривень, а дітям 5, пише Gazeta.ua. 

В адміністрації пояснюють, що плату вони змушені були ввести через те, що в держбюджеті не закладені кошти на реконструкцію парку, яка триває з 2004 року. Тому Вчена Рада наукового центру вирішила в такий спосіб зібрати гроші на утримання парку.

За словами Володимира Радченка з наукового центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України, потрібні додаткові видатки, які не забезпечені держбюджетом.
«Не тільки на прибирання та відновлення території парку після відпочинку населення, а й на завершення робіт з розпочатої реконструкції парку, де в першу чергу є будівництво та введення в дію інженерних мереж. Ті що недобудовані – псуються. А також завершення робіт з будівництва фонтану, оглядових майданчиків», — пояснив він.

Адміністрація також обіцяє надавати платні послуги з паркування легкового транспорту за 10 гривень на день, автобусів за 20 гривень, а за професійну фотозйомку у парку попросять 300 гривень.

Поруч з парком знаходиться лікарня для депутатів «Феофанія».

На сьогодні за вхід треба платити в ботанічному саду ім. Гришка що на столичному Печерську (20 гривень), Музеї національної архітектури й побуту «Пирогово» (15 гривень).

Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути