chrome firefox opera safari iexplorer

Шведів у Києві цікавлять прогулянки Дніпром і Музей Чорнобиля

14 червня 2012 о 16:52

У шведських уболівальників у Києві найбільшою популярністю користуються прогулянки Дніпром та екскурсії в Музей Чорнобиля.

Про це в четвер на брифінгу розказав начальник Головного управління комунального господарства Дмитро Новицький, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

«Серед шведських уболівальників, що приїхали в Київ на чемпіонат Європи з футболу Євро-2012, найбільшою популярністю користуються прогулянки Дніпром і екскурсії в Музей Чорнобиля», — сказав Новицький.

Він зазначив, що Київ підготував для туристів 7 екскурсій центром столиці. Усього ж, за його словами, в арсеналі київських турагентств понад 100 екскурсій містом.

За словами чиновника, іноземні уболівальники також із задоволенням відвідують столичний ботанічний сад, «Мистецький арсенал», а також Музей російського і східного мистецтв.

У свою чергу, як сказала начальник Головного управління з питань підготовки Євро-2012 у Києві Тетяна Слішик, столична влада організувала екскурсії Києвом для дружин футболістів, що приїхали в столицю зі Швеції.

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути