chrome firefox opera safari iexplorer

У Києво-Печерському заповіднику з’явилися аудіогіди для туристів

19 червня 2012 о 08:41

З 18 червня Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник пропонує своїм відвідувачам нову послугу – аудіогід.

Він надає можливість самостійно здійснити огляд музейного комплексу, прослухати інформацію з майже тисячолітньої історії пам'ятки у будь-якій послідовності та у зручному темпі, повідомляє сайт заповідника.

Аудіотури на території заповідника вестимуться не лише російською та українською, але й англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами. Також у перспективі — створення аудіогідів італійською та китайською мовами.

Принцип роботи аудіогіда достатньо простий. Перед початком огляду відвідувач обирає мову, якою вестиметься екскурсія, а далі натискає номери об’єктів, що його зацікавили, на клавіатурі пристрою.

Фото kplavra.kiev.ua

Допоможе також карта-схема з наміченим маршрутом огляду та вичерпною інформацією щодо користування приладом, яку видаватимуть кожному, хто скористається Аудіосервісом.

Екскурсія триває приблизно 1,5 години, або ж 2 академічні години.

Вартість послуги:

  • Для громадян України та СНД – 80 грн.
  • Для іноземців – 120 грн.
  • При цьому грошовий завдаток складає 200 грн.

Замовити екскурсію з аудіогідом можна в екскурсійному бюро заповідника (Адреса: вул. Лаврська, 9. Телефон екскурсійного бюро: 280-30-71)

«Рідна країна»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути