chrome firefox opera safari iexplorer

31 липня депутати все ж зберуться на позачергову сесію

09 липня 2012 о 10:33

Питання про проведення позачергової сесії Верховної Ради вже вирішене – сесія відбудеться 31 липня. Про це УНН повідомило джерело у Компартії України.

Як пояснив співрозмовник агентства, розглядалися два варіанти часу проведення сесії: 31 липня та наприкінці серпня. Рішення про проведення сесії 31 липня було прийняте, в тому числі і з огляду на те, що пізніше депутати роз’їдуться на відпочинок та по округах. Крім того, за словами джерела, є питання, що потребують негайного вирішення.

Співрозмовник агентства не уточнив чи буде розглядатися мовний закон, але наголосив, що наразі аналізуються можливі шляхи виходу з цієї кризової ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, 3 липня ВР прийняла закон про засади державної мовної політики.

Після цього спікер ВР Володимир Литвин та перший віце-спікер Микола Томенко заявили про відставку.

Парламент відмовся прийняти відставку спікера, щодо відставки М.Томенка – питання залишається відкритим. Після цих заяв та у зв’язку із акцією протесту проти мовного закону, у кулуарах ВР заговорили про можливість проведення позачергової сесії ВР.

Офіційно про її проведення ще не оголошено.

Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути