chrome firefox opera safari iexplorer

Замість Ступки театр Франка очолить головний режисер Молодого театру Станіслав Мойсеєв

25 липня 2012 о 09:55

Виконуючим обов'язки художнього керівника Національного театру ім. Івана Франка призначений головний режисер Київського Молодого театру Станіслав Мойсеєв.

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерело в управлінні культури м. Києва.

Художнім керівником театру Франко протягом  останніх 11 років був Богдан Ступка, який помер у неділю, 22 липня.

За повідомленнями ЗМІ, він нібито написав лист президенту Віктору Януковичу, у якому назвав ім'я свого спадкоємця й попросив виконати свою останню волю.

За інформацією ZN.UA, наказ міністра культури Михайла Кулиняка про призначення Мойсєева в.о. худкерівника театру Франка має з'явитися вже у четвер.

Мойсеєв раніше співробітничав із сином Богдана Ступки Остапом. Зокрема, він задіяв його в спектаклі «Московіада» по Андруховичу.

За інформацією того ж джерела ZN.UA, на посаду головного режисера Молодого театру вже запрошений відомий театральний режисер Андрій Білоус, що має змінити Мойсеєва.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі