chrome firefox opera safari iexplorer

За 4 роки на Києво-Печерську Лавру витратили понад 220 млн бюджетних гривень

29 серпня 2012 о 10:22

На реставрацію Києво-Печерської Лаври, що належить до Української Православної Церкви Московського Патріархату, із державного бюджету України потрачено 220, 12 мільйонів гривень за останні 4 роки.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник у  серпні уклав угоду з ТОВ «СТС-Генпідряд» на додаткові роботи з реставрації та пристосування пам’ятки архітектури XVIII ст. «Дзвіниця Успенського собору (корпус №81)» вартістю 1,72 млн грн.

Компанія «СТС-Генпідряд» Василя та Руслана Запорожців отримала перший підряд на реставрацію цієї дзвіниці в липні 2011 року. Тоді вартість робіт включно з позолотою мідної бані куполу було оцінено у 22,00 млн грн. В ході виконання робіт виникла необхідність додаткових досліджень численних архітектурних деталей та елементів Дзвіниці, які були недоступними для обстеження та вивчення на час розроблення науково-проектної документації. Відтак виниклі додаткові роботи було замовлено тій самій компанії по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника».

Загалом Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник з часу заснування «ВДЗ» в середині 2008 року провів тендери на будівельні роботи на загальну суму 99,03 млн грн.

З вересня 2010 року будівельні тендери на суму 121,09 млн грн. провела Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра (чоловічий монастир). Лавра проводила тендери на кошти, які виділялись з державного бюджету. Про це повідомляє сайт  nashigroshi.org

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...