chrome firefox opera safari iexplorer

Чергове українське видання заявляє про тиск через критику влади

27 вересня 2012 о 14:02

Журнал «Український тиждень» заявляє про витискання видання з ринку шляхом блокування його доступу до читачів, що пов'язане з критикою влади в тижневику.

Про це йдеться у відкритій заяві видання.

«Особливо це стало помітно після критичної публікації приуроченої до Всесвітнього газетного форуму у Києві... У статті йшлося про проблеми монополізації ринку друкованих ЗМІ та пов'язані із цим маніпуляцій, які спотворюють український медіаринок», — йдеться в заяві.

Згідно з документом, саме після цієї публікації керівництво міжнародного аеропорту «Бориспіль» заборонило розповсюджувати «Український тиждень» і англомовну версію The Ukrainian Week.

«Крім того, відбулося блокування розповсюдження номеру з цією статтею з боку іншої компанії – медіа-холдингу UMHGroup, найбільшого гравця на українському ринку друкованих видань, структури якого відмовилися від розповсюдження видання», — пояснили в заяві.

"Тож, ми розцінюємо ці дії, як спробу влади змусити іноземного інвестора відмовитися від видання «Українського тижня», — підсумували в заяві.

Як відомо, раніше невідомі здійснили масовий викуп тиражу номера у роздрібних мережах.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути