chrome firefox opera safari iexplorer

У суботу пропонуємо оцінити унікальний шедевр природи – Гранітно-степове Побужжя

22 вересня 2012 о 00:09

22 вересня на телеканалі ТВі покажуть вже п’яту програму з циклу «7 природних чудес України». Цього разу глядачі помилуються чудернадським та захоплюючим ландшафтом парку, над яким природа працювала понад 3000 років

Від неповторних краєвидів Побужжя захоплює погляд: каньйони, річки, унікальна рослинність та величне козацьке минуле роблять свою справу —  сьогодні парк відвідують тисячі туристів з усього світу.

Ще одна особливість цієї території полягає в тому, що розташована вона на межі двох гігантських щитів – Українського та Дністрово-Бузького.

Свого часу середня течія Південного Бугу була останнім притулком запорізьких козаків після ліквідації козацтва на дніпровських порогах. Саме тут була створена одна з найпотужніших територіальних одиниць Запорозької Січі – Буго-Гардська.

Окрім того, на території Побужжя збереглися чудові історико-архітектурні об’єкти – гідроелектростанція с.Мигія та млиновий комплекс, вік яких перевалив вже за поважні 100 років.

Про ці та інші таємниці унікального природного парку Гранітно-степове Побужжя дивіться на телеканалі ТВі у суботу, 22 вересня о 20:30.

Нагадаємо, що 25 серпня  побачили світ нові фільми про українські чудеса: телеканал ТВі розпочав трансляцію програм «7 природних чудес України».  Першим на розсуд глядача був представлений спецномінант акції – Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент. Усі бажаючі можуть переглянути ВІДЕО програми тут.

Другим об'єктом, про якого розповіли на ТВі стали Олешківські піскиВІДЕО програми.

Подільським Товтрам присвятили третю програму. ВІДЕО

Спільними зусиллями протягом двох місяців творча команда відзняла 10 програм про 7 переможців та 3 спецномінанти акції «7 природних чудес України».

Незмінним автором ідеї та ведучим програми залишається Голова оргкомітету акції «7 чудес України», відомий громадський діяч Микола Томенко.

Протягом більш ніж 2 місяців глядачі зможуть побачити унікальні кадри із Біосферного заповідника «Асканія-Нова», Регіонально-ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя», Дністровського каньйону, Мармурової печери, Національного природного парку «Подільські Товтри», озер Світязь та Синевір.

Ведучий та автор ідеї Микола Томенко розповів, що концепція програми не лише продемонструвати, як мало відомі, так і популярні місця, що отримали звання 7 природних чудес України, а й через розповідь про них спонукати наших громадян до активного відпочинку.

«Це пропаганда не тільки природної краси в Україні, а й туризму, активного і здорового способу життя, — наголосив М.Томенко. — Тому в кожній програмі ми намагалися максимально підказати та показати українським глядачам те, що в Україні є чудові можливості для туристичного і активного відпочинку».

Фото — Лук'ян Сельський

«Рідна країна»

 

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути