chrome firefox opera safari iexplorer

Зимова Олімпіада-2022 влетить українцям у 56 мільярдів гривень

26 вересня 2012 о 14:44

Про це повідомляє «Комерсант-Україна». В остаточному варіанті вартість підготовки до Олімпіади склала $ 6,9 млрд.

Як пояснив глава Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів, фінансування здійснюватиметься за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів приватних інвесторів і за допомогою змішаного державно-приватного фінансування. Найбільш витратним є будівництво транспортної інфраструктури ($ 1,77 млрд). З держбюджету на автодороги плануєт

ься витратити $ 1,31 млрд, аеропорти — $ 100 млн, залізничну інфраструктуру — $ 360 млн. $ 710 млн передбачається затратити на будівництво спортивних об'єктів — львівської льодової зони ($ 390 млн), сніжної зони Тисовця ($ 120 млн), гірськолижної арени Боржави ($ 200 млн). Ще $ 185 млн держкоштів будуть виділені на будівництво медіацентру.

За допомогою змішаного фінансування та за рахунок інвесторів будуть побудовані готелі ($ 833 млн), окремий готель для представників МОК ($ 160 млн) і олімпійські селища ($ 365 млн). Цікаво, що на житло для журналістів планується витратити вдвічі більше, ніж для спортсменів, — $ 738 млн. Владислав Каськів повідомив, що подавати заявку в МОК планується в другій половині 2014 року. «Основні роботи будемо проводити вже після підтвердження заявки в 2015 році.

Шанси, що МОК обере Україна, дуже високі. До 2015 року ми плануємо реанімувати діючі об'єкти інфраструктури та проводити переговори з інвесторами», — зазначив пан Каськів.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути