chrome firefox opera safari iexplorer

На Поштовій площі з'явиться фонтан, від якого не можна намокнути

11 жовтня 2012 о 10:29

Поштову площу пропонують зробити з «сухим» фонтаном і алеями. Взимку біля фонтана можна буде кататися на ковзанах, а влітку він буде світломузичним.

Про це газеті «Сегодня» розповіли архітектори, що проектують оновлену площу.

Як уточнює видання, новий варіант проекту площі ще затвердить Київрада, але, швидше за все, зміни якщо і будуть, то незначні — площу обіцяють здати до Дня міста, тобто до кінця травня, а з урахуванням запланованого часу залишилося мало.

«У нас дуже красивий пішохідний простір, над яким працювали, крім мене, ще й архітектори Георгій Духовичний і Олександр Колесніков. Ми вирішили озеленити площу, там з'являться дерева в діжках», — розповідає архітектор Юрій Бородкін.

Також він розказав про фонтан, конструкція якого зроблена так, що бризки не розлітаються: «Фонтан буде невеликий — діаметром 12 метрів, світломузичний і „сухого типу“. Кияни зможуть зайти в фонтан, пройтися поруч зі струменями води, побродити по лабіринту, постояти серед танцюючих струменів, при цьому не намокнути». Взимку тут можна буде кататися на ковзанах.

На площі з'явиться декоративне підсвічування, ліхтарі і лавки, Також буде дуже красива гранітна кладка. Що стосується «Макдональдса», то ми хочемо бачити будинок скляним. Однак ми не можемо впливати на їх рішення, тому потрібно ще почекати", — резюмував Бородкін.

Нагадаємо, ще раніше архітектори розповідали про те, що на площі з'являться два фонтани і двоповерховий паркінг.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути