chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві поставили рекорд із наймасовішої ранкової зарядки

02 жовтня 2012 о 12:10

15 тисяч киян недільного ранку не полінувалися встати раніше й зробити ранкову зарядку — та ще й побили при цьому рекорд світу! Принаймні це стверджують представники низки організацій, які фіксують рекорди, а також самі організатори акції «День Чемпіона».

Серед таких — Денис Силантьєв, президент Фонду підтримки молодіж­ного та олімпійського плавання, чемпіон світу з плавання, срібний призер Олімпіади в Сіднеї.

Варто відзначити, що ранкову зарядку, яка проходила просто неба на Оболонській набережній у Києві, підтримали також: Ганна Безсонова — п’ятиразова чемпіонка світу з худож­ньої гімнастики, Владислав Ващук — відомий український футболіст, Володимир Горянський — народний артист України, Олена Шоптенко — хореограф, дворазова чемпіонка світу з бальних танців серед молоді.

У переддень акції організатори здійснювали попередню реєстрацію бажаючих узяти участь у наймасовішій зарядці. Це робилося для того, аби потім кожен учасник «Дня «Ч» отримав іменний сертифікат рекордсмена світу. І одразу назбиралося понад 10 тисяч охочих.

«Ми це зробили, незважаючи на дощ, — зауважив не без задоволення Денис Силантьєв. — 1 вересня не було нічого, крім ідеї. Сьогодні є світовий рекорд. Мораль дуже проста — разом ми Сила. Разом ми можемо все. І символічно, що ця подія відбулася у день свята Віри, Надії, Любові та Софії. Впевнений, що таку акцію можна провести у будь–якому районі Києва та будь–якому місті України. Адже фізкультура і масовий спорт потребують уваги та державних інвестицій».

Денис Силантьєв зазначив, що мета акції — пропагування фізичної культури та масового спорту, здорового способу життя. Адже зараз в Україні спостерігається невтішна статистика: здорове життя українців на 12—15 років коротше, ніж у розвинених країнах.

А за рівнем захворювань серцево–судинної системи ми утримуємо сумнівне лідерство серед європейських країн.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути