chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкрився незвичайний Музей сновид

19 жовтня 2012 о 13:00

Музей сновид відкрився у Києві. Експонати виконані за мотивами праць Зігмунда Фрейда, передає  "5 канал".

Покопирсатися у своїх мареннях допоможе Зігмунд Фрейд. Саме його працями надихалися творці експозиції. Оформлювати простір допомагали п'ятеро українських художників.

Нагадаємо, своєю незвичайною експозицією музей орієнтований на відкритий діалог між минулим і сьогоденням, усталеним і експериментальним.

Музей відображає шлях розвитку і складність розуміння механізмів сновидіння через сучасне мистецтво, шляхом проведення виставок і освітніх програм. Його місія — допомогти всім бажаючим пізнати і зрозуміти світ снів і фантазій. Підтвердити значення психоаналізу в розумінні психічних процесів, на вивченні яких він був заснований і залишається актуальним і залученим у сьогодення.

Музей задуманий як місце, в якому може бути задане будь-яке питання про виникнення, властивості і тлумачення сновидінь.

Його відкриття заплановано на вересень, але вже з червня проводитимуться виставки, семінари, майстер-класи, а також відкриє роботу кіноклуб.

Відвідати музей можна за адресою: вулиця Чигоріна 55 (метро Дружби Народів).

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...