chrome firefox opera safari iexplorer

Українці перестають купувати квитки через каси

05 жовтня 2012 о 15:19

Як повідомили УНІАН у Державній адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»), сьогодні більш як 3,8% від загального продажу квитків оформляються через Інтернет.

Водночас на авіаперевезення в Україні через Інтернет оформляється до 10% квитків. За інформацією «Укрзалізниці», продажі залізничних квитків через Інтернет щомісячно збільшуються на 1,5%.

Нагадаємо, на вокзалах у спеціально виділених касах, що здійснюють роздрукування проїзних документів, оформлених і сплачених через Інтернет, встановлено 89 сканерів штрих-коду. Довідка УНІАН. Нову систему продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях «Укрзалізниця» запровадила 17 травня 2012 року.

Нова система дає змогу сплатити проїзні документи через Інтернет системами НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney. За операцію резервування пасажири платять 17 грн за одне місце, за операцію оформлення з оплатою проїзду — 7 грн за одне місце.

Протягом 2009 року через Інтернет пасажири придбали близько 83,5 тис. квитків, у 2010 році — 132,5 тис., у 2011- 693,9 тис. квитків.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути